ZİNGORA KURUMSAL

1945 yılından itibaren sektörde olan firmamız o tarihten bu güne yurtiçi ve yurtdışında “ZİNGORA” markasıyla kaliteli ürün ve üretim kulvarında kendisini ispatlamış olup o günlerden bu günlere sağlam adımlarla gelmiş yine sağlam adımlarla yükseliş trendinde ilerlemektedir.
ZİNGORA Kendi koleksiyonunda kumaş seçimi ile, detaylara verdiğimiz önem ve dikiş kalitesinde gösterdiğimiz çaba ve özen ile müşterilerin ihtiyaçlarını göz ününde tutarak, öncü ve çözümcü ve kurumsal yapı ile farklı, kaliteli ve ürün hizmet zincirini sunmaktadır.
Türkiye çapında 394 satış noktası ile ülkemizin bütün şehirlerinde dünya standartlarındaki üretimimiz ve koleksiyonlarımızı gururla sergiliyoruz. Zingora 'nın, İngiltere, Rusya, Güney Afrika, Mısır, Belarus, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Suudi Arabistan, KKTC olmak üzere toplam 20 ülkede satış noktaları bulunmaktadır. Ülke mağazalarının her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlanmaktadır.
Firmamız toplamda 200 personeliyle Kayseri 1. Organize Sanayi Bölgesinde 10 000 m2 arazi üzerine 7500 m2 kapalı alana sahiptir. Günlük 700 adet takım elbise & tek ceket & klasik palto üretimiyle iç ve dış piyasalarda seçkin ve kaliteyi hedeflemiş müşterilere hizmet sunmaktadır.
Koleksiyonlarımız

ZİNGORA KALİTESİ

ZİNGORA, Türk erkek giyim sektörünün yanı sıra, dünya giyim sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.
Zingora olarak şıklığı tercih eden başarılı erkeklerin tercihi olmaya devam ediyoruz.
Yılların tecrübesiyle, dünya standartlarındaki üretimimiz ve koleksiyonlarımız ile her zaman erkek giyimin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Erkek giyim sektörüne getirdiğimiz kalite ile öncü rol üstlenmeye devam ediyoruz. Koleksiyonlarımızı kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyoruz.
Üretim deneyimiyle öne çıkan Zingora, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, yalnız sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Erkek giyim sektörü öncülüğünün yanı sıra, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki konumunu pekiştiriyor.
Zingora olarak amacımız, sizlere en kaliteli servisi ve ürünü sunmaktır. Zingora mağazalarında görevli tüm satış ekibimiz, size ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.
Zingora,Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da eklemeyi başarmıştır.