Firmamız yerel ve global çelik kapı standartlarının oluşumunda katkı ve pay sahibidir. Yüklendiği sormluluğun bilincinde olarak üretim yapan Öner Çelik Kapı, mevcut test standartlarının yanı sıra, dayanıklılık ve güvenlik testlerini büyük bir özen ve teknik deneyim ile gerçekleştirmektedir. Güvenlik ve uzun ömürlülük; İmalatını yapmış olduğumuz tüm Öner Çelik Kapılarında Standart özelliklerdir. Opsiyonel olarak ise, merkezi kilitli çelik kapılar, parmak okuyuculu çelik kapılar, uzaktan kumandalı çelik kapı çeşitlerimiz ön plana çıkmaktadır.
Apartman, Villa giriş kapıları gibi, özel imalatların yanı sıra, Her keseye ve bütçeye uygun çelik kapı üretimlerimizde mevcut olup, bu kapılardada Şık tasarım, güvenlik ve uzun kullanım ömrü gibi opsiyonel özellikler mutlak suretle bulunmaktadır. Bireysel kapı ihtiyaçları yanı sıra, toplu konut çalışmaları, proje bazlı konut üretimlerine yönelik toplu çelik kapı satışları, bayilik talepleri değerlendirme ve bayilik sistemimizde mevcuttur. Halen yıllık 50.000 adet üretim kapasitesi ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 6000m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Bütün bu söylediklerimizi tek bir cümle ile özetliyor ve BİZİM İŞİMİZ SİZİN GÜVENLİĞİNİZ.
commercial doors

Çelik kapıda aranan marka ' ÖNER ÇELİK KAPI '

Ürün koleksiyonumuz

Öner Çelik Kapı Ltd.Şti. Tüm faaliyetlerini; müşterilerinin talep, beklenti ve isteklerini tam ve eksiksiz sağlayıp karşılayacak şekilde düzenler.

Ana hedefimiz, işletmenin amaçları doğrultusunda işletme çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılayarak verimin artmasını sağlamaktır.

Lütfen formumuzu doldurunuz

Öner Çelik Kapı, mevcut test standartlarının yanı sıra, dayanıklılık ve güvenlik testlerini büyük bir özen ve teknik deneyim ile gerçekleştirmektedir.

onerkapi İncele
onerkapi İncele
onerkapi İncele
onerkapi İncele
onerkapi İncele
onerkapi İncele

Çelik kapı sektörü ve bizden haberler

Bu bölüme ister sektör , isterseniz kendiniz ile ilgili haber girebilirsiniz