%100 Yerli Sermaye
%100 Türk Malı
info@oguzbariyer.com
Sipariş Hattı: +90 532 284 53 24
OĞUZ BARİYER
AKORDİYON BARİYER SİSTEMLERİ
Oğuz Bariyer ; Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m2 kapalı alanda kalifiye elemanları ve teknik personeli ile hizmetinizdedir.
100 % Türk sermayesi ile milli imalatımız akordiyon bariyerleri istediniz ölçüde üretebilmekteyiz. Bütün metal gövde alüminyum olup dış etkenlere karşı yıllarca dayanıklı ve oldukça hafiftir. Hafif olması kullanım kolaylığı ve extra dayanım sağlamaktadır. Sizin içinde istediğiniz ölçülerde akordiyon bariyer üretebiliriz.​
Oğuz Bariyer , Birbirine eklenebilir kilitli modüller Fosforlu dış görünüm Hareketli ya da sabit kullanıma müsait Akordiyon ve yarım ay şeklinde açılıp kapanabilir Kolay taşınabilir Tekerlekli akordiyonlardır.
Oğuz Bariyer olarak firmamız başta Polis teşkilatı, TSK., güvenlik güçleri, kamu kurum ve kuruluşlarına ve özel sektör ihtiyaçları için akordiyon bariyer sistemi üretmektedir.
Bariyer sistemimiz firmaların ihtiyaçlarına göre Bariyer uzunlukları istenilen ölçüde yapılabilmektedir.
.
 • Oğuz Bariyer bilgili ve tecrübeli teknik personel ve yedek parça stokları sayesinde, endüstriyel ve kurumsal tesislerin servis ve bakım ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunulması amaçlanmaktadır. Sanayi kuruluşları için uzun vadeli bir iş ortağı olma yolunda sürekli kendini geliştiren firmamız, bu tip kuruluşların tüm bariyer ihtiyaçlarına yanıt verebilecek duruma gelmiştir.
 • Oğuz Firma organizasyonu satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamak üzere şekillenmiştir. Müşteri odaklı çalışma sistemi, sürekli değişen, gelişen ve yenilenen yapının temel taşı olmaktadır.
 • Oğuz Bariyer , Özel projelerdeki uzmanlığı sayesinde, endüstriyel tesisler ve kamu kurum alanlarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmekte ve ürünlerin fiziksel ömrü boyunca satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Teknolojiyi doğru, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla kullanılanarak, yaratıcı fikirleri ileri teknoloji ile birleşerek konfora dönüştürüp müşteriye iyi hizmet verilmesini sağlamaktadır.
 • Oğuz Bariyer Akordiyon Bariyer Sistemleri
  ADRES:İvedik Mah. Anadolu Bulvarı 1495 cd. Bulvar Ticaret Merkezi No:3-11 Posta Kodu:06378
  Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  TELEFON: +90 312 394 0950
  GSM: : +90 532 284 5324
  MAİL: oguzbariyer@gmail.com