KOLEKSİYONLARIMIZ

  • ÜST GİYİM
  • ALT GİYİM
  • ABİYE & TAKIM
  • DIŞ GİYİM

ÜST GİYİM

Her yaşa uygun üst giyim modellerimizle zerafetinize küçük bir dokunuş yapıyoruz. Feminen tarzıyla şehrin ritmini yakalarken günün her anında şıklığından ödün vermek istemeyen tesettürlü kadınların tercihi FERACE TESETTÜR, tasarım dokunuşu olan renkli ve şık parçaları ile göz doldururken farklı kumaş alternatifleriyle de sonbaharı üzerinizde hissetmenize olanak sağlıyor.

inceleyiniz

ALT GİYİM

Konfor alanını genişleten ferace koleksiyonlarındaki yeni cool’u bol pantolonlar, tesettürlü kadınları kalbinden yakalıyor. Koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturan kadife kumaşlar, volanlar ve blok renkler, 21. Yüzyıl kadınının yenilikçi ve dinamik etkileşimi ile yorumlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

inceleyiniz

ABİYE / TAKIM

FERACE Mağazaları çatısı altında satışa sunulan özel tesettür giyim kombinleri sonbahar-kış sezonunu birbirinden farklı, iddialı ve çarpıcı koleksiyonlarla karşılıyor..

inceleyiniz

DIŞ GİYİM

Net çizgisiyle modern ve dinamik bir koleksiyona sahip olan FERACE TESETTÜR, yıllardır şehirli, çalışan kadının vazgeçilmez seçimlerinden birisi oluyor. FERACE TESETTÜR modern, şehirli ve tesettürlü kadının her anında stilini en iyi şekilde tamamlayabilmesi için palto, kaban ve trençkotların yanı sıra her tasarımıyla özel hissettiren takımları ile hafta sonunun sakinliğini zamansız tasarımlarıyla birleştiriyor..

inceleyiniz

ÖZEL TREND KOLEKSİYONUMUZ

Zerafet

Feminen tarzıyla şehrin ritmini yakalarken günün her anında şıklığından ödün vermek istemeyenler

inceleyiniz
Turkuaz

Tasarım dokunuşu olan renkli ve şık parçaları ile göz doldururken farklı kumaş alternatifleriyle de sonbaharı üzerinizde hissetmenize olanak sağlıyor.

inceleyiniz
Bahar

Renkli sonbahar kış koleksiyonuyla, rahatlık anlayışına sahip, klişelerden uzak ve giydikleriyle “iyi hissetmek” isteyen genç tesettürlü insanlar.

inceleyiniz
Elegan

Kendini özgürce ifade eden tesettürlü kadının yenilikçi tavrını ortaya koyuyor.

inceleyiniz
Fenomen

Dinamik görünümlü farklılaşan parçalar, genç ruhu sonbahar sezonunda da perçinliyor.

inceleyiniz

Koleksiyonlarımız

% 50 İNDİRİM

Birbirinden şık ve keyifli 2017 Yaz Sezonu modellerinde net %50 e varan indirimler sizi bekliyor

2017 / 2018

Koleksiyonumuz, şık görüntüsünden ödün vermeden zarif ve elegant tavrını giysilerine de yansımak isteyen trend sahibi tesettürlü kadınlara hitap ediyor.

Ferace Tesettür

Kayseri’nin en köklü butiklerinden FERACE TESETTÜR, 2017/18 Sonbahar-Kış sezonuna doğanın tüm renk değişimlerine ortak olan parçalarla giriş yapıyor. FERACE TESETTÜR çatısı altında satışa sunulan özel tesettür giyim markaları sonbahar-kış sezonunu birbirinden farklı, iddialı ve çarpıcı koleksiyonlarla karşılıyor.

devam